Hakkımızda

Rinex, Yatırımlarınızın Güvencesiyiz.

Okan HANÇER , Genel Müdür - Lisanslı Değerleme Uzmanı | CMB/MRFV - Harita Mühendisi

BİZ KİMİZ

Rinex Taşınmaz Değerleme ve Danışmanlık, 2010 yılında Antalya il merkezli olarak Okan HANÇER tarafından kurulmuştur. Okan HANÇER Sermaye Piyasası Kurulu Lisanslı Gayrimenkul Değerleme Uzmanı olup ayrıca Gayrimenkul Finansmanı ve Değerleme Yüksek Lisans derecesine sahiptir.

2006 yılından beri Antalya ilinde, bankalar, mahkemeler ve çeşitli sektörlerden yatırımcılar için birçok, Otel, Tatil Köyü, Alışveriş Merkezi, Arazi, Arsa vb. nitelikte taşınmazlar için fizibilite ve değerleme raporları hazırlayarak faaliyetine devam etmektedir.

Rinex Taşınmaz Değerleme ve Danışmanlık, Antalya ilinde, 100’e yakını Otel, Tatil Köyü vb. konaklama tesisleri olmak üzere birçok rapor düzenlemiş ve yaklaşık 10.000 adet rapor arşivine sahiptir. Şirketimiz, bankalar, Finans kuruluşları, Kamu kurum ve kuruluşları ile özel ve tüzel kişilerin değerleme taleplerinin karşılanması konularında UDES (Uluslar arası Değerleme Standartları ) ve etik kurallar çerçevesinde değerleme hizmeti vermektedir.

Amacımız; değerleme sektöründe yıllar boyu edinmiş olduğumuz birikimlerimizi en etkin şekilde kullanarak, bağımsızlık, dürüstlük ve güvenilirlik ilkeleri doğrultusunda, değerleme raporu taleplerini karşılamak ve gayrimenkul sektörüne katkı koymaktadır.

Sertifikalar